O nás

Značka H_brand byla vytvořena za účelem probudit v lidech kreativního ducha a pocit originality, který zažijete při jeho nošení. Značka si zakládá na ekologii, rovnocennosti a nechce produkty zatěžovat planetu. Proto nabízí pouze produkty, které mají certifikaci GOTS (Global Organic Textile Standard). Více o GOTS (v angličtině).

Časem se určitě zaměříme i na další podobné certifikace.

Dalším prvkem značky H_brand je roznášet mezi lidi myšlenku „I přes to, že jsme všichni lidé, myslíme každý jinak, máme různé názory a pohledy na věc.“ Z toho důvodu na našich produktech je vždy půlka obrazu stejná (představuje problém, překážku, rozhodnutí, či jakýkoliv jiný důvod) a druhá půlka prázdná, určená k dodělání dle vás, vašeho názoru, vašeho pocitu a cítění. Chceme tak poukázat na to, že každý by měl mít prostor k vyjádření svého názoru a pohledu na věc.

První kolekce značky H_brand nese jméno Artbyou. jedná se o dvě zvířata. Lišku a Sovu

  • Liška má mocnou energii, dokáže se přizpůsobit každé situaci bez ohledu na okolnosti. Od oblastí drsné divočiny až po předměstí a průmyslové oblasti na severní polokouli. Liška nás učí o výhodách i nevýhodách být doopravdy úspěšný. Kdykoliv si vytvoříme na novém místě „domov“, ukazuje nám, že existují velké ztráty i výhry při našem hledání svého místa v životě. Učí nás chápat vztah k úspěchu – skutečného anebo pouze domnělého – a následně zahrnout do našeho života všechny související aspekty
  • SovaKdyž ve vizi před vámi stojí, nemůžete nic utajit před ní, ani před sebou.
    Sova je velký mág a čaroděj. Její pohled je statický a všeprostupující. Neřekne ani slovo, nemá výraz a přes to vždy můžeme vytušit, co nám říká. Přitom nás může pohlcovat pocit, že se nám směje. Je to proto, že je nám jasné, že Ví.

Někteří by se i přes to mohli ptát:„Jak tedy máme obraz dodělat, jak postupovat, je tento postup správný?“. Odpověď je vskutku jednoduchá. Všechny možnosti, které vás napadnou jsou správné. S oblečením si můžete dělat absolutně co chcete. Obrázek máte možnost černou fixou podle linky dodělat, můžete klidně lišku vystřihnout[pozn1] , bez problémů obrázek vyšijte, vybarvěte, hoďte na něj lepidlo se třpytkami, nebo s ním nedělejte vůbec nic, pokud se vám tak líbí. Možnosti jsou jednoduše nekonečné. 

pár jednoduchých typů z kolekce Artbyou:

 

== Poznámky ==
1 - jeden z mnoha nápadů přítelkyně zakladatele značky h_brand

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení